Destek ve Sponsorluk

13 Nisan 2007 tarihinde, İstanbul Aydın Üniversitesi mezun ve mensup bireylerini bir arada tutmak ve mezunların üniversite ile ilişkilerinin devam etmesini sağlamak amacıyla kurulmuştur. 42,000 civarında üyesi ve hizmetleri ile camianın tüm bireylerine destek olmak için faaliyetlerini sürdürmektedir. İstanbul Aydın Üniversitesi öğrenci ve mezunlarına yönelik; eğitim, seminerler düzenlemekte, sosyal ve kültürel faaliyetler ile üyelerin kişisel ve kariyer gelişimine değer katacak hizmetler sunmakta, başarılı ve maddi desteğe ihtiyacı olan üniversite öğrencilerine karşılıksız burs vermektedir.
İstanbul Aydın Üniversitesi mezun ve öğrenci dayanışmasına katkı sağlayan, siz yardımsever kişi ve kurumların, geleceğimizin aydın kuşaklarının daha iyi imkanlar içerisinde eğitim alması için desteklerinizi görmekten onur ve mutluluk duyarız. İAÜMED’in sahip olduğu maddi kaynaklar ve gönüllülerin çeşitli destekleri, ihtiyaç sahibi öğrencilere burs ve üniversitemizin kalite çalışmaları için kullanılmaktadır.

Burs ve Sponsorluk Kategorileri ,

İstanbul Aydın Üniversitesi Mezunlar Derneği, en önemli amaçlarından biri olarak, İAÜ öğrencilerinden maddi olanakları kısıtlı olanların eğitim giderlerine katkı sağlamak üzere karşılıksız eğitim bursu vermektir. Ön lisans, lisans, yüksek lisans ya da doktora seviyesinde tüm öğrencilere burs verebilirsiniz. Bunların dışında özel maksatlı, spor veya sanat bursları oluşturabilir, üniversite yerleşkesinde yer alan laboratuvar, amfi ya da atölyelerin yapımına destek olarak, isminizin ya da kurumuzun adını ölümsüzleştirebilirsiniz.

Kendi Adınıza veya Ticari Markalarınız adına burs verebilirsiniz.

Ticari Marka olarak öğrencilere markanızın adı ile burs vererek toplumsal faydayı ve ticari marka değerinizi artırabilirsiniz. Toplum ve gençlerin eğitimine katkıda bulunmanız, marka prestiji ve güvenilirliği üzerinde daima olumlu etki yaratır.

Bireysel bağış ile en az 2 öğrencinin eğitimine katkıda bulunarak, isminizi ya da dilediğiniz bir kişinin anılarını burslarda yaşatabilirsiniz. Geleceğimizin aydın kuşaklarının daha iyi imkanlara kavuşarak eğitim alması için destek olabilirsiniz.

Resmi Sponsorluk:

İstanbul Aydın Üniversitesi Mezunlar Derneğine destek olan kişi ve kuruluşlar bu kategoride yer alır. Resmi sponsorların isim ve logoları, İstanbul Aydın Üniversitesi Mezunlar Derneği tüm etkinlik ve yayınlarında kullanılır.

  • İAÜMED Etkinlik afişleri
  • İAÜMED Bülten
  • İAÜMED Dergi (Yılda iki defa 5.000 adet basılır ve ücretsiz dağıtılır)
  • İAÜMED internet sitesi
Etkinlik ve Gösteri Sponsorluğu:

Resmi Sponsorluk kategorisindeki kişi ve kuruluşlar, etkinliklerin (eğitim, seminer ve söyleşi, tiyatro, sinema, konser, sergi) sponsoru konumundadır. Etkinlikler ile ilgili tüm mecralarda (basılı malzeme, medya, mekân donatımı, rollup görselleri- sosyal medya görseli) adı ve logosu yer alır.

Laboratuvar, Amfi, Atölye Sponsorluğu

Yeni açılacak ya da tadilatı yapılacak olan, laboratuvar, amfi, ofis ya da atölyelerin yapım çalışmalarına sponsor olan kişi ve kuruluşlar, ülkemiz gelecek kuşaklarının bilimsel çalışmalarına destek olarak, ismini ya da kurum logosunu, sponsorluğunu yüklendiği alan içerisinde ölümsüzleştirebilir.

İAÜMED Dergi Sponsorluğu

İstanbul Aydın Üniversitesi Mezunlar Derneği (İAÜMED) dergisi 6 ayda bir çıkar, 5.000 adet basılarak mezunlara ücretsiz gönderilir.

Sponsorluğun Kazandırdıkları

Kurumlar, bilim, kültür, sanat eğitim faaliyetlerine verdikleri desteği “kurum kültürünün” bir parçası olarak uzun süreli ve bilinçli olarak sürdürdükleri takdirde toplumsal sorumluluk sahibi kuruluşlar olarak anılacaktır. Sponsor kişi ve kurumlar kimliklerini oluştururken, markalarını geliştirirken ya da ürünlerini tanıtırken, tüketicinin de bu doğrultuda bilinçlenmesine ve toplumsal kalitenin yükselmesine katkıda bulunurlar

Bilim, kültür ve sanatın bir ulusun bireyleri ve kurumlarının gelişmesindeki temel taşlardan biri olduğu gerçeğinden hareketle daha aydın, daha bilinçli ve değerlerine sahip çıkıp bu değerleri zamana göre yenileyebilen bir toplum için sizleri de geleceğinize destek olmaya davet ediyoruz.

Destek ve sponsorluk için: 
Telefon: 444 1 428 - 14951 

E -mail: [email protected]